• 28 Апр 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Нова акция на пътя в цялата страна

Нова акция на пътя в цялата страна

Ще се проверяват шофьори, които отнемат предимството на пешеходци

/КРОСС/ Започва поредна акция на пътя в цялата страна. Униформените ще проверяват водачите, които отнемат предимство на пешеходците, както и гражданите, които пресичат неправилно.

„Ще акцентираме на проверки в малките населени места, в кварталите, около детските площадки, училища и детски градини. Имаме засилено движение на пешеходци и граждани, като в това число деца", каза зам.-началникът на отдел „Пътна полиция" Мартин Цурински. Първите, които станаха обект на проверка, твърдят, че рядко нарушават правилата. „Може да се провери и да се види, че не съм от нарушителите, но така се случи сега", сподели един от глобените.

Санкциите за водачи и пешеходци варират в зависимост от тежестта на извършеното нарушение.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.