• 26 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6595
  •  GBP / BGN 2.2406
  •  CHF / BGN 2.1060
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Иван Гешев разпореди почистване на пловдивския кв. "Столипиново"

Иван Гешев разпореди почистване на пловдивския кв. "Столипиново"

/КРОСС/ След сезиране на главния прокурор Иван Гешев от жители на Пловдив е била разпоредена проверка по реда на надзора за законност, която е била извършена от Окръжна прокуратура-Пловдив.

След като тя е приключила, са били установени нормативни и фактически разминавания, свързани с липсата на контейнери за смет в квартал "Столипиново" в Пловдив. При проверката са събрани данни и за наличието на множество незаконни сметища в същия район, съобщават от прокуратурата.

С разпореждане на Окръжна прокуратура-Пловдив е била уведомена общината в града за предприемане на незабавни действия и изготвяне на план с оглед на осигуряване на нормални битови условия в кв. „Столипиново".

С оглед констатираното от прокуратурата от днес, 23 март, до неделя, 26 март, община Пловдив е предприела мащабни действия за поставяне на контейнери за смет.

А също така и за цялостно почистване на квартал „Столипиново".

 

 

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.