-
18 Дек 2025 |
USD / BGN 1.6685
GBP / BGN 2.2263
CHF / BGN 2.0958- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Сутринта на отделни места в Югозападна България ще превалява слаб дъжд
13 Октомври 2022 | 19:00
/КРОСС/ През следващото денонощие облачността над страната ще се задържи предимно значителна. До сутринта на отделни места в Югозападна България все още ще превалява слаб дъжд. В нощните часове ще бъде почти тихо, а през деня ще духа умерен вятър от изток-североизток. Минималните температури ще са предимно между 7° и 12°, а максималните ще бъдат между 16° и 21°, в София - около 16°.
Над планините облачността ще е предимно значителна, но ще е почти без валежи. Ще духа умерен вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 10°, на 2000 метра - около 5°.
Над Черноморието облачността ще е разкъсана, след обяд - предимно значителна, но ще се задържи без валежи. Ще духа умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 17° и 19°, колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 3 - 4 бала.
Източник: НИМХ