• 15 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6672
  •  GBP / BGN 2.2309
  •  CHF / BGN 2.0956
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Сутрините остават студени, но започва затопляне

Сутрините остават студени, но започва затопляне

/КРОСС/ Сутринта ще е студено, в западната половина от страната с условия за слани. Минималните температури ще бъдат между минус 3° и 2°, по-високи по морския бряг, в София около минус 2°.

От югозапад облачността ще се увеличава, над Западна България до предимно значителна, но валежи са малко вероятни. Над източната половина от страната ще е предимно слънчево. Ще духа слаб югозападен вятър и с него ще се затопли. Максималните температури ще бъдат между 14 и 19 градуса, в София около 14°.

Над планините, след временното изясняване през нощта, през деня облачността ще са увеличи и над масивите от западната половина от страната ще е предимно значителна. Ще се задържи почти без валежи. Ще духа слаб до умерен запад-югозападен вятър. Температурите ще се повишат и максималната на 1200 метра ще е около 10°, на 2000 метра около 2°.

Над Черноморието ще е предимно слънчево. Преди обяд ще духа слаб западен вятър, след обяд ще се ориентира от юг и ще се усили до умерен. Температурите ще се повишат и максималните на въздуха ще бъдат между 12 и 17 градуса. Температурата на морската вода е 8-10°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.