• 18 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6685
  •  GBP / BGN 2.2263
  •  CHF / BGN 2.0958
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Акад. Денков е кандидатът на ПП за премиер, кани всички партии на обща среща

Акад. Денков е кандидатът на ПП за премиер, кани всички партии на обща среща

/КРОСС/ Акад. Николай Денков е кандидатът за министър-председател на „Продължаваме Промяната", съобщи на брифинг в Народното събрание съпредседателят на партията Кирил Петков.

Настоящият народен представител от формацията и бивш министър на образованието и науката се очаква да приеме папката с втория мандат от държавния глава Румен Радев, за който от „Продължаваме Промяната" вече изразиха готовност да се опитат да реализират заедно с „Демократична България".

"Приех номинацията с идеята, че трябва да потърсим съгласие за най-важните теми, които да бъдат приоритет в в дневния ред на Народното събрание. Започваме разговори с всички политически сили", заяви акад. Николай Денков.

По думите му това е единствената основа, върху която може да се изгради стабилно правителство и парламент, който работи за хората.

Обсъдихме кандидатурата за кандидат-премиер за втори мандат, каза Кирил Петков.

От "Продължаваме Промяната" представят управленските си приоритети на председателски съвет.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.