• 27 Май 2026 |
  •  USD / BGN 1.1634
  •  GBP / BGN 0.8638
  •  CHF / BGN 0.9136
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Путин: Правителството не може да си позволи дълги празници

Путин: Правителството не може да си позволи дълги  празници

/КРОСС/ Руският президент Владимир Путин заяви, че правителство няма да има дълга новогодишна почивка.
"Сега са празниците, те са по-продължителни, хората имат право да починат - имаме депресивен период, есенно-зимният период е достатъчно дълъг и празниците, естествено, не са излишни. Но за правителството, разбира се, такава дълга почивка, най-малко тази година, ние не можем да позволим това", каза Путин.
По време на заседанието на кабинета той отбеляза, че работата на правителството през тази година е била "напълно задоволителна и отговаряща на изискванията на днешния ден".

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
Екипът на cross.bg ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни квалификации, обиди на расова, етническа или верска основа.

Редакцията на Агенция КРОСС не носи отговорност за мненията, качени в cross.bg от потребителите.
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.