• 22 Яну 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Цецка Цачева ще се срещне с български жени-учени, които работят за Европейския център за ядрени изследвания ЦЕРН

София /КРОСС/ Председателят на парламента Цецка Цачева ще се срещне на 8 март 2011 г. с български жени-учени, които работят за Европейския център за ядрени изследвания ЦЕРН, Швейцария. Срещата ще бъде от 11.30 часа в Народното събрание.

Същия ден, в 18.30 часа, в Ректората на СУ „Св. Климент Охридски", Цецка Цачева ще открие фотоизложба, посветена на българските и италианските жени-учени от Европейския център за ядрени изследвания.
Изложбата е по идея на италианската журналистка Елизабета Дюранте. Организатори на гостуването на експозицията в СУ „Св. Климент Охридски" са Фондация „Джендър проект в България", Лайънс клуб „София-Средец" и Асоциацията на жените предприемачи в България „Селена" в партньорство с културния център на университета и Министерството на труда и социалната политика.

/КП/

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.