-
12 Авг 2026 |
USD / BGN 1.1540
GBP / BGN 0.8548
CHF / BGN 0.9351- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Шестима пострадаха при катастрофа край Варна, причинилият я шофьор е бил с 1,47 промила алкохол в кръвта
15 Декември 2024 | 11:31
/КРОСС/ Шестима души са пострадали при катастрофа край Варна, съобщиха от Областната дирекция на МВР в крайморския град. Инцидентът е станал снощи, около 30 минути след полунощ.
Причинилият пътния инцидент шофьор се е движил в посока Добрич. Той е на 47 години, от град Вълчи дол. Навлязъл е в насрещното платно и е ударил две коли, пътуващи към Варна. Мъжът е седнал зад волана с 1,47 промила алкохол в кръвта.
В по-тежко състояние е единият от шофьорите на засегнатите автомобили - 19-годишен варненец. Той е с множество счупвания и е настанен в болница. Няма опасност за живота му. Останалите пострадали при катастрофата са прегледани и освободени за домашно лечение.
По случая е образувано досъдебно производство.
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР