-
15 Авг 2026 |
USD / BGN 1.1567
GBP / BGN 0.8545
CHF / BGN 0.9390- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Председателят на НС Михаела Доцова: Нека Богородица закриля всички ни, а доброто да намира път към домовете ни
15 Август 2026 | 14:29
/КРОСС/ Нека Богородица закриля всички ни, а доброто да намира път към домовете ни, написа председателят на Народното събрание Михаела Доцова във Фейсбук.
На днешния голям християнски празник - Успение на Пресвета Богородица, почитаме Божията майка и се молим да ни дава мъдрост, надежда и сили, посочва тя.
Празникът ни връща към духовните ни корени; към онзи тих момент, в който се смиряваме и желаем семейството ни да е здраво, домът ни да е защитен, а пътят ни напред да бъде лек, пише Доцова.
Нека Божията майка ни дава сили да работим за нашето общество, да пазим християнските си ценности и да бъдем по-единни и по-добри един към друг, пожелава председателят на парламента и честити на всички големия християнски празник.
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР