• 15 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6672
  •  GBP / BGN 2.2309
  •  CHF / BGN 2.0956
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Чудовището днес е САЩ и нелепата му друсана, криминална халтура от Киев

Чудовището днес е САЩ и нелепата му друсана, криминална халтура от Киев

/КРОСС/ Според мен няма никакво морално, разумно, интелектуално, културно, прагматично, политическо и човешко оправдание да се подкрепя Украйна в този конфликт, започнат от нея под американски претекст за домашно насилие и американска цинична геополитическа прагматичност.

Хората с ума си, които не вземат пари по американски линии, европейски програми и държавно финансиране, са с Русия. То е очевидно.

Има и такива, които подкрепят Украйна от формена глупост, евтино самолюбие и сантименталност. Карат я по спомени от 80-е и стоят в това предвидимо клише, което е обида за ума. Това не означава, че утре не е възможно, притиснатата до стената, Русия да се превърне в чудовище, но тогава ще я мислим.

Чудовището днес е САЩ и нелепата му друсана, криминална халтура от Киев. Мутри в буквалния смисъл на думата. Треторазрядни нацисти от източен обряд. Общо взето животни с претенции. Това виждам в клиповете им от „съпротивата" и нашествието им в Донбас.

В Украйна властта е криминал преди Янукович. Това не е държава, а разбойнически стан.

Да късаш ризи за тези престъпници, корумпета, международни инфантилни рекетьори ала Грета Тунберг и т.н. е не просто форма на дебилизъм, а и престъпление в съучастие по всички морални, етични и прочие кодекси.

Явор Дачков, източник: АФЕРА.БГ

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

Това е истината. Тя не може да бъде нито русофилска, нито русофобска. Геополитически сблъсък на надмощие и посоката е пределно ясна от фактите. Циничното е, че жертви са народите.

30.04.2022 23:21:12

Анонимен

Браво! Абсолютно Вярно и точно!

30.04.2022 15:53:05

Анонимен

Покъртително нелепи бълнувания! Отвратителна путинофилия в най-чист, кристален вид!

30.04.2022 15:29:59

Анонимен

Браво Дачков. И аз ги псувам злобно, но при теб се получава убедително. Респект. Импонира ми безкомпромисното ти отхвъвляне на глупостта във всяка една нейна форма.

30.04.2022 14:20:46

Анонимен

Дачков мама и ти се продаде за тез пусти копейки…Баси и жалкия измекяр.

30.04.2022 12:11:43

PUTIN

Ако някой иска да се намеси в ситуацията в Украйна отвън и създава стратегическа заплаха, ударите ще бъдат светкавични. Всички решения за мълниеносни удари в случай на заплаха за стратегическата сигурност на Руската федерация са взети.

30.04.2022 11:46:26

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.