-
16 Ноем 2025 |
USD / BGN 1.6791
GBP / BGN 2.2110
CHF / BGN 2.1294- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C 
Първи конгрес на катедра „Икономика на туризма“ при УНСС, 21 ноември 2025 г.
04 Ноември 2025 | 20:33
/КРОСС/ Катедра „Икономика на туризма" при УНСС има честта да Ви покани на Първия Конгрес на катедрата „Бранд България - гостоприемство в четири сезона. През визията на младите таланти", който ще се проведе на 21 ноември 2025 г. в Аула „Максима" на УНСС с начален час 10.00 ч.
Конгресът е 20-тото поред събитие на катедрата и естествено продължение на дискусионните форуми, които организирахме през последните две години в университета и в различни туристически райони и водещи дестинации в страната.
Като част от програмата за първи път предварително класирани чрез анкета студенти от 28 специалности на УНСС ще представят чрез кратки видеоклипове своята визия за популяризиране на Бранд България и 9-те туристически района. Жури от експерти ще класира победителите, а участниците в събитието ще дискутират възможностите за ребрандиране на България по здравен, бизнес и културен туризъм.
Събитието ще се реализира в партньорство с водещи асоциации в бизнеса - Българската асоциация на професионалистите в мениджмънта на хотели (BAHE), Българската асоциация за туризъм (БАТ) и Сдружението на хотелиери и ресторантьори - Велинград и Западни Родопи.
