• 09 Фев 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Цветелина Пенкова, БСП: С избирането си Крум Зарков зададе ясна посока за развитие на партията

Цветелина Пенкова, БСП: С избирането си Крум Зарков зададе ясна посока за развитие на партията

/КРОСС/ Крум Зарков е новият председател на БСП. Извънредният конгрес го избра в събота малко след 20:00 часа. Предшественикът му Атанас Зафиров подаде оставка по-рано през деня, а до Конгреса се стигна след оставката на кабинета „Желязков" и последвалото напрежение вътре в партията.

БСП тръгва по път на обновление, равносметка и път, който ще направи партията отново значима, с мястото, което заслужава в българското общество и политика, каза в сутрешния блок на БНТ „Денят започва" Цветелина Пенкова.

Крум Зарков винаги е имал сериозна подкрепа в рамките на БСП. Ние сме най-демократичната партия, в която решенията се вземат с колективните органи. Изборът е естествен. Той е лицето, което трябваше да оглави БСП, убедена е тя.

Според Цветелина Пенкова избирането на Зарков е ясен знак, че лявото е крайно необходимо в българската общественост и политика. А неговата позиция винаги е била морална, принципна и експертиза.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Vitalik

Когато осъзнах, че компанията, на която имах доверие, е използвала неправилно инвестицията ми, се почувствах в застой. Всяко обаждане остана без отговор, всяко обещание беше развалено. Тогава се свързах с Trustwave Hackers Tech на Trustwavehackerstech2@gmail.com. Екипът им се отнесе сериозно към случая ми още от първия разговор. Те разследваха практиките на компанията, събраха документите, за които дори не знаех, че ми трябват, и ме държаха информиран на всяка стъпка. За първи път от месеци почувствах, че някой най-накрая се застъпва за мен - не като номер на досие, а като човек, който заслужава отговори. Благодарение на тяхната упоритост, възстанових средства, за които смятах, че са изчезнали завинаги. Ако смятате, че сте били подведени или финансово ощетени, не е нужно да се изправяте срещу това сами. Тази фирма знае как да разкрие истината и да се бори за това, което ви се дължи.

Преди 5 минути

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.