• 03 Яну 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Първите бюлетини за евроизборите тръгнаха към избирателните комисии

Първите бюлетини за евроизборите тръгнаха към избирателните комисии

/КРОСС/ Първите бюлетини за предстоящите на 26 май евроизбори тръгнаха към районните избирателни комисии. Тази сутрин ескорт от камиони, натоварени с изборните книжа, потеглиха от печатницата на БНБ. Комисар Станислав Теофилов каза:

"За всеки един от транспортите е подсигурена охрана и пилотиране, така че да не се допуснат инциденти и нещата да се случват така, както е планирано съгласно направеното разписание. В днешния ден предстои транспортиране на бюлетини и изборни книжа за 12 районни избирателни комисии. Периодът на транспортиране е от днес до 21-ви, когато ще се финализира цялостната дейност, свързана с транспортирането".

200 000 бюлетини за гласуването в чужбина вече са предадени на Министерството на външните работи, казаха от ЦИК.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.