• 16 Дек 2025 |
  •  USD / BGN 1.6641
  •  GBP / BGN 2.2279
  •  CHF / BGN 2.0907
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Родителите на убития в Пазарджик младеж: Няма живот след това нещо

Родителите на убития в Пазарджик младеж: Няма живот след това нещо
21-годишният им син беше намушкан от 18-годишен негов съгражданин

/КРОСС/ „Как ще живеем? Няма живот след това нещо". Това казват родителите на 21-годишния младеж, който беше намушкан смъртоносно от свой 18-годишен съгражданин.

Трагедията се разигра в петък вечер. Една от версиите е, че скандалът е станал заради момиче.

Извършителят беше издирван в няколко района на България, след като избяга от местопрестъплението и се опита да се укрие. В неделя беше арестуван на жп гарата в София.

„От полицията никой още не ни се е обадил, сигурно работят още", заяви бащата Недялко Здравков. „Знам, че във фаталния петък синът ни е намушкан смъртоносно от професионален убиец, по думите на шофьора на линейката, който видях случайно в събота в болницата", разказа още бащата.

По думите му синът му и момичето, с което бил, се познавали от около седмица. Не знае дали изобщо са били гаджета.

„Това момче е дошло, сдърпали са се, тръгнал си е, на 10 метра го е намушкал, първо в гърба, после в корема", казва Недялко.

„Мъжко момче, нищо не е споделял, не беше притеснен последните дни", разказа още бащата.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.