•  GBP / BGN 2.2728
  •  CHF / BGN 2.0000
  • Времето:  София 7°C

Два мача от четвъртфиналните реванши на „УЕФА Лига Европа" по БНТ

Гледайте „Славия" (Прага) - „Арсенал" по БНТ 1 и „Рома" - „Аякс" по БНТ 3 в четвъртък, 15 април

/КРОСС/ Идва време за реваншите от 1/4-финалите на „УЕФА Лига Европа". На 15 април /четвъртък/ от 22:00 часа, обществената телевизия ще излъчи две от срещите по БНТ 1 и по спортния канал БНТ 3. Студиото за „УЕФА Лига Европа", с водещ Илия Енев, стартира в 21:30 часа с интересни видеоматериали, анализи и коментари. Гости в студиото ще бъдат треньорът Ангел Славков и председателят на фен клуб „Арсенал-България" Георги Стоянов.
След вълнуващите първи мачове, най-непредвидим изглежда изходът от двубоя между „Арсенал" и „Славия" (Прага). БНТ 1 ще излъчи на живо срещата от 22:00 часа с коментара на Никола Ибришимов. Фаворитът от Англия допусна конфузно изравняване на свой терен - 1:1 и така мачът остава отворен, а чехите могат да мечтаят за сензация на своя стадион.
Двубоят между „Рома" и „Аякс" ще бъде предаван по БНТ 3, също от 22:00 часа, а коментатор на срещата ще бъде Стефан Георгиев. Двата гранда оправдаха очакванията и направиха зрелищен първи мач, в който гостуващите италианци взеха победата с 2:1. „Аякс" със сигурност не се е предал, а актуалните резултати на нидерландския отбор показват, че той умее да печели като гост.
Традиционният обзор на всички четвъртфинали можете да гледате в петък от 14:00 часа по БНТ 1.

Гледайте два мача от четвъртфиналите на „УЕФА Лига Европа" по БНТ 1 и БНТ 3 на 15 април от 22:00 часа.