• 20 Юни 2025 | 10:47:56
  •  USD / BGN 1.7040
  •  GBP / BGN 2.2899
  •  CHF / BGN 2.0831
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Иван Манчев и Димитър Тончев с кулинарно шоу из страната

Иван Манчев и Димитър Тончев с кулинарно шоу из страната
Популярните шеф готвачи и мобилната кухня на Lidl ще зарадват посетителите в 15 магазина

/КРОСС/ Това лято първата по рода си мобилна кухня на Lidl се завръща с нова обиколка из страната. Под мотото „Lidl на път" кухнята ще зарадва с вкусни кулинарни изкушения, забавни игри и много награди клиентите на веригата в 15 локации в цялата страна - символично число по повод 15 години Lidl в България. Възможност да споделят любими моменти с кухнята на Lidl ще имат и посетителите на две големи събития в София - фестивала A to Jazz и Форум „Дълголетие".

И тази година специално за гостите на „Lidl на път" известните кулинари шеф Иван Манчев и Димитър Тончев ще демонстрират вкусни тематични ястия, приготвени с продукти от собствените марки на веригата. Докато шеф Манчев ще заложи на неустоими грил предложения, Тончев ще представи креативни рецепти с кроасани, съчетани със сладолед, коктейли с просеко и освежаващи сокове. 

Сред акцентите на събитията ще бъдат и забавни игри, които ще носят на участниците атрактивни награди, включително ваучери за пазаруване в приложението Lidl Plus. Най-малките гости също ще могат да се включат в специално подготвени образователни игри.

Кулинарният тур „Lidl на път" стартира на 31 май в Пловдив и ще премине през още 13 града, като носи вкусни преживявания, добро настроение и празнична атмосфера. Повече за програмата на мобилната кухня, можете да откриете тук.  

С „Lidl на път" компанията продължава своята мисия да вдъхновява клиентите си с апетитни и свежи предложения, приготвени с достъпни и висококачествени продукти. 

 

За Лидл България 

Lidl е най-голямата верига магазини за хранителни стоки в Европа. Част e от немската Schwarz Gruppe и присъства в 31 държави. В България Lidl стартира своята дейност през 2010 г. Днес компанията има 137 магазина в 58 града и над 4000 служители. Предимствата на специфичния бизнес модел, широката гама продукти с оптимално съотношение качество-цена и въвеждането на редица иновативни практики и модели, наложиха Lidl в България като смарт дискаунтър, предлагащ високо качество на добра цена, и компания, която подхожда честно, отговорно, с мисъл и грижа за своите клиенти, служители и партньори.

 

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2025 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.