• 21 Яну 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Юрий Асланов: Няма риск България да смени геополитическата си ориентация

Юрий Асланов: Няма риск България да смени геополитическата си ориентация

/КРОСС/ Няма основание за притеснение, че ще се промени геополитическата ориентация на България. Това заяви пред БТВ „Тази сутрин" социологът Юрий Асланов.

Българите не смятат, че грубия евроскептицизъм е прогресивен и ще им донесе нещо. Това е задънена улица. Няма връщане назад с еврото, каза Мирослав Севлиевски, бивш енергиен министър.

Радев по-скоро ще се опита да направи за или против корупцията, а не за ли против еврото.

Кое ще надделее - разделителната линия по отношение на Украйна или ще се търси разделение или обединение по антикорупционните политики, които ще станат тема в следващите месеци, разкри социологът Добромир Живков.

Появата на Радев е краят на Възраждане, краят на Костадин Костадинов, каза Севлиевски.

Появата на нов обект ще преформатира партийната система. Ще видим кои от досегашните играчи ще отпаднат и останат и как ще се позиционират спрямо него, заяви Асланов.

Не знаем какво ще е поведението на бъдещата опозиция - Борисов и Пеевски, които винаги са имали достъп до лостовете не властта, заяви Живков.

Появата на Радев е 10 ноември за ГЕРБ, категоричен бе бившият енергиен министър.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.