•  GBP / BGN 2.2877
  •  CHF / BGN 2.0006
  • Времето:  София 14°C

Определят се първите полуфиналисти в Шампионската лига

/КРОСС/ Тази вечер ще станат известни първите два тима, които ще се класират за полуфиналите в Шампионската лига.

Барселона приема ПСЖ, каталунците спечелиха първия мач като гост с 3:2. Треньорът Шави Ернандес има известни кадрови проблеми, като поради санкции няма да може да разчита на Сержи Роберто и Андреас Кристенсен.

Контузени пък са Гави и Балде. Добрата вест за Шави е обвързвана с отличната форма на неговия тим, който се намира в серия от 6 поредни победи във всички шампионати. Ако съумеят да отстранят ПСЖ, каталунците ще се класират за полуфиналите в Шампионската лига за първи път от 5 години насам.

Треньорът на французите Луис Енрике също има проблеми към състава си. Контузени са Кимбембе, Кузава и Рико, само че положителната вест е завръщането на Хакими. В първия мач доста мощно включване за ПСЖ от пейката направиха младите Заир-Емери и Баркола, които се чака довечера да стартират от първата минута.

С голям интерес се чака и другият реванш от четвъртфиналите сред Борусия Дортмунд и Атлетико Мадрид. Испанците имат преднина с 2:1 след първия мач. Диего Симеоне няма да може да разчита на Самуел Лино, който вкара втория гол преди седмица, само че в този момент е осъден. С контузия в състава на германците пък е Себастиан Алер, който също бе прецизен в Мадрид. Спечелилият този двубой ще срещне на полуфиналите Барселона или ПСЖ.